Zapoluj na trzy przecenione sprzęty Huaweia w ramach OkazjoWTORKU!

samochodowe technologie Huawei

Pierwszy lutowy OkazjoWTOREK jest czymś więcej, do czego przyzwyczaiła nas firma. Dziś, czyli 02.02 mamy do zgarnięcia aż trzy przecenione sprzęty Huaweia.

Trzy przecenione sprzęty Huaweia

Ten OkazjoWtorek zmieni nieco formę, jako że Huawei przewidział trzy przeceny swoich produktów, które będą obowiązywać od 9:00 do 21:00. Co ważne, każdy z nich będzie dostępny tylko przez cztery godziny i nie wiemy, kiedy co będzie dostępne. To taka mała gra.

Czytaj też: Intel zmienia opakowanie Core i9-10900K
Czytaj też: Nvidia GeForce RTX 3080 (Ti) 20 GB przetestowany
Czytaj też: Znamy pełną specyfikację procesorów AMD EPYC Milan

Mamy jednak pewność, że przeceniony zostanie router Huawei WS318n do 39 zł (był już dostępny za 9 zł), ładowarka samochodowa Huawei SuperCharge do 29 zł oraz ładowarka Huawei SuperCharge USB-C do 19 zł. Co ważne, sprzedaż każdego z przedmiotów jest ograniczona do 40 egzemplarzy.

Czytaj też: Intel dał za wygraną. Podpisał ważną umowę z TSMC
Czytaj też: SilverStone prezentuje zasilacz SFX-L SX1000
Czytaj też:
AMD Ryzen 7 PRO 5850U i Ryzen 5 PRO 5650U pojawiły się w sieci

Najciekawszym sprzętem jest oczywiście Huawei WS318n, czyli router z dwoma antenami i prędkością transmisji do 300 Mb/s. Posiada jeden port WAN i dwa porty LAN, więc do standardowych, domowych zastosowań powinien pasować, jak udał. Występuje tylko w kolorze białym, a znajdziecie go tutaj.

OkazjoWtorki Huawei

OkazjiWtorki to nowa, cykliczna promocja organizowana przez Huaweia. Co wtorek przeceniony zostaje wybrany produkt, a promocja trwa do końca dnia lub wyczerpania zapasów. Warto więc w każdy wtorkowy poranek zaglądać do sklepu internetowego firmy.