Reklama
aplikuj.pl

Legendarne TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 z datą premiery

TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3

Legendarny wyścig dla miłośników motocykli. 200 kilometrów otwartych dróg do trenowania. Wymagająca fizyka gry. Symulacja dla najlepszych kierowców. TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 zapowiada się wspaniale.

TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 z datą premiery

Isle of Man Tourist Trophy to najniebezpieczniejszy, najbardziej epicki i spektakularny wyścig na świecie. Jego 60-kilometrowa trasa prowadzi drogami Wyspy Man, zawiera 264 zakrętów i wymaga specjalnego przygotowania motocykli. Rywalizujący w nim kierowcy często przez całe życie doskonalą umiejętności, aby osiągnąć upragniony cel, czyli triumf w Isle of Man TT.

Gra obejmuje pełną oficjalną zawartość z ostatniego wyścigu TT (kierowcy, motocykle, zespoły, trasa), zapewniając unikalne i realistyczne przeżycia. Możesz przenieść się do samego serca rywalizacji w TT i poczuć niezwykłe emocje i napięcie towarzyszące temu wyścigowi.

Czytaj też: Wyciekły oryginalne osiągnięcia Dead Island 2

Niezależnie od tego, czy rywalizujesz w klasie Supersport czy Superbike, możesz ścigać się na 32 różnych torach i ponad 200 kilometrach dróg. Wystarczy wybrać jednego z 38 oficjalnych kierowców: 21 w klasie Superbike i 17 w klasie Supersport.

Gra jest wyposażona w łatwą do opanowania i intuicyjną mechanikę jazdy z niezwykle realistyczną i innowacyjną fizyką, dzięki czemu zapewnia wyjątkową immersję i jakość symulacji. Wielu zawodowych kierowców korzysta z gry, aby trenować i uczyć się trasy.

Główną nową atrakcją w tej edycji jest otwarty świat umożliwiający swobodną jazdę drogami Wyspy Man, na których odnajdziesz różne tryby gry oraz szereg rozmaitych wyzwań:

  • Szybki wyścig
  • Tryb kariery
  • Gra wieloosobowa online
  • Wyścigi tygodnia i miesiąca

TT Isle Of Man: Ride on the Edge 3 trafi do graczy już 11 maja. Tytuł trafi na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, PC (Steam, Epic Games Store).