Tuning BMW M3 od Manhart. Nowy sedan jeszcze szybszy

Tuning BMW M3 od Manhart, BMW M3 od Manhart,

Nie raz i nie dwa gościliśmy tunera Manhart na naszym podwórku i dziś również to robimy, jako że ta niemiecka firma podkręciła nowe BMW M3 i M4 2021.

Tuning BMW M3 od Manhart

Obszerne modyfikacje tego samochodu sportowego Manhart poczynił nie tylko wewnątrz, ale też na zewnątrz, zapewniając modelowi BMW M3 charakterystyczną dla siebie czarno-złotą kolorystykę. Dzięki temu tunerowi Wasza M3 może zyskać kute felgi, szereg elementów z surowego włókna węglowego na czele z maską, tylnym spojlerem, czy dyfuzorem, ale np. na zestaw bocznych klap z włókna węglowego trochę poczekamy.

Pod maską tradycyjnie doszło do pewnych zmian, a standardowy sześciocylindrowy rzędowy silnik o pojemności 3 litrów z podwójnym turbodoładowaniem zyskał kolejne 90 koni mechanicznych, co zapewnia wydaniom M3 CS moc powyżej 600 koni mechanicznych.

Manhart Performance oferuje zarówno układy wydechowe typu cat-back, jak i OPF-back z podwójnymi rurami wydechowymi z włókna węglowego, czy sprężyny obniżające H&R. Co ważne, te same ulepszenia są też dostępne dla M4.