Reklama

Turing Robotics planuje ponowne wejście na rynek smartfonów

Turing Robotics chce jeszcze raz spróbować podbić rynek smartfonów. Jego poprzednie smartfony były raczej nieudane, co doprowadziło do ogłoszenia bankructwa na początku roku.

Nowy smartfon ma nosić nazwę Turing HubblePhone. Ma on posiadać dwa ekrany – podstawowy i dodatkowy. Składać się on będzie jak typowy telefon z klapką, natomiast ekran można obracać pod dowolnym kątem, a raczej będzie można obracać bowiem nie ma jeszcze fizycznego prototypu i ciężko jest stwierdzić, jak to będzie działało. Póki co jedyne co mamy to zdjęcia koncepcyjne. Wynika z nich, że smartfon ma zostać wyposażony w podwójny aparat. W jego wnętrzu ma być procesor Snapdragon 855, który nie został jeszcze ogłoszony przez Qualcomma. Co ciekawe, telefon będzie także obsługiwał sieć 5G.

Smartfon ma trafić do sprzedaży najwcześniej w 2020 roku a jego cena ma wynosić aż 2750 dolarów (10 040 zł). Telefon wygląda mega i jeśli firma dotrzyma obietnic to możemy otrzymać coś bardzo ekskluzywnego ale także ciekawego. Zobaczymy co to będzie jak firma stworzy pierwszy prototyp.

Źródło: https://www.digitaltrends.com/