Reklama
aplikuj.pl

Tuż przed premierą Oppo Pad 2 zdradza kolejne tajemnice

Już jutro Oppo wprowadzi na chiński rynek flagową serię Find X6, wraz z którą zadebiutuje też kolejny tablet. Oppo Pad 2 pojawił się już w wielu przeciekach, zdradzając tym samym sporo swojej specyfikacji. Teraz natomiast dowiedzieliśmy się trochę na temat ekranu.

Oppo Pad 2 przyniesie wiele zaawansowanych funkcji

Oppo w swoim nowym tablecie wprowadzi ekran o proporcjach 7:5 i jak podkreśla sam producent, ma to zaowocować wrażeniami przypominającymi patrzenie na książkę. Wyświetlacz zapewni wysoką rozdzielczość, która przełoży się na dokładne kolory i łatwą obsługę, niezależnie, czy będziemy z urządzenia korzystać pionowo, czy poziomo.

Jak możecie zauważyć na plakacie, możliwość podzielenia ekranu pozwoli na zwiększenie produktywności, zwłaszcza w połączeniu z nowymi akcesoriami, takimi jak rysik i klawiatura.

Co do specyfikacji, Oppo Pad 2 będzie wyposażony w 11-calowy ekran LCD o rozdzielczości 2800×2000 i częstotliwości odświeżania 144 Hz. Zapewni też maksymalną jakość na poziomie 500 nitów, obsługiwać będzie zarówno Dolby Vision, jak i HDR 10+. Za zasilanie odpowie akumulator o pojemności 9500 mAh, obsługujący szybkie ładowanie z mocą 67W. Sercem urządzenie będzie natomiast układ MediaTek Dimensity 9000, choć warto wspomnieć, że niektóre przecieki, a także popularny benchmark Geekbench wskazują na Snapdragona 888.