WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Twisto udostępnia płatności Apple Pay. Jest tylko jedno ale

Twisto to coraz popularniejsza usługa, która jednak musi cały czas walczyć z Revolutem, którego Polacy bardzo polubili. Dlatego właśnie czeska spółka wciąż dodaje nowe funkcje, które mają przyciągnąć klientów. Tym razem jest to możliwość płatności Apple Pay.

Twisto od czeskiej spółki FinTech to dość nowe rozwiązanie na rynku płatności mobilnych. W ramach usługi dostajemy indywidualnie przydzielany limit kredytowy i działa to trochę podobnie do karty kredytowej. 45 dni okresu bezodsetkowego, a potem jeśli chcemy wydłużyć termin spłaty Twisto pobiera opłatę w wysokości 45 gr za każde 10 zł niespłaconego w okresie bezodsetkowym kredytu. Oprócz tego jednak nie płacimy za prowadzenie karty, żadnych miesięcznych opłat, nawet przewalutowanie nic nas nie kosztuje.

I choć oferta jest naprawdę atrakcyjna, to nadal w Polsce Twisto nie ma aż tylu klientów jakby chciał. Dlatego sukcesywnie wprowadzane są nowe funkcje, które mają ofertę uatrakcyjnić. Klientom udostępniono już opcję cashbacku i Google Play. A teraz także i Apple Pay, które może być istnym magnesem na nowych klientów.

Twisto udostępnia płatności Apple Pay

Twisto oficjalnie ogłosiło, że klienci korzystający z urządzeń Apple mogą dodawać swoje karty płatnicze do usługi Apple Pay. Jest jednak jedno ale. korzystanie z Apple Pay będą musieli wybrać plan Space z wprowadzonych w Twisto nowych planów taryfowych. A to oznacza koszt 9,99zł miesięcznie, bo w taryfie bezpłatnej nie są dostępne płatności zbliżeniowe.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News