Reklama
aplikuj.pl

Chyba nikt już nie wierzył, że Twitter umożliwi edycję postów. A jednak, prace nad funkcją trwają

twitter

Jeśli poprosiłoby się użytkowników Twittera o wskazanie jednej funkcji, której w serwisie brakuje, z pewnością większość od razu odpowiedziała, że „edycji postów”. I wygląda na to, że w końcu doczekamy się takiej możliwości.

Od dłuższego czasu Twitter mocno pracuje nad rozwojem swojej platformy, dodając do niej nowe funkcjonalności i ulepszenia. Jednak nie ukrywajmy, tego czego wszyscy oczekiwali – edycji tweetów – firma nie chciała nam dać. Nawet za pieniądze, bo także w ramach subskrypcji Twitter Blue brakuje takiej możliwości, choć dodano sporo innych, o wiele mniej użytecznych.

Tymczasem w końcu dostaliśmy informację, że prace nad opcją edycji trwają! Niestety, jak można było przypuszczać, funkcja dostępna będzie dla subskrybentów. Pojawienie się takiej możliwości z pewnością sprawi, że więcej osób zechce sięgnąć po Twitter Blue.

https://twitter.com/TwitterComms/status/1511456430024364037

Na razie nie wyjaśniono, jak dokładnie będzie to działać, ale pewne jest, że będziemy mogli zmienić treść naszego wpisu już po jego opublikowaniu, a na to właśnie czekaliśmy. Zastanawiamy się tylko, czy taka edycja będzie dozwolona przez cały czas, czy tylko po jakimś czasie po publikacji. Oprócz tego ma pojawić się też nowy przycisk „Cofnij wysyłanie”,będący w zasadzie skrótem do usuwania tweeta. On również będzie dostępny tylko dla subskrybentów.