Reklama

Chyba nikt już nie wierzył, że Twitter umożliwi edycję postów. A jednak, prace nad funkcją trwają

twitter

Jeśli poprosiłoby się użytkowników Twittera o wskazanie jednej funkcji, której w serwisie brakuje, z pewnością większość od razu odpowiedziała, że „edycji postów”. I wygląda na to, że w końcu doczekamy się takiej możliwości.

Od dłuższego czasu Twitter mocno pracuje nad rozwojem swojej platformy, dodając do niej nowe funkcjonalności i ulepszenia. Jednak nie ukrywajmy, tego czego wszyscy oczekiwali – edycji tweetów – firma nie chciała nam dać. Nawet za pieniądze, bo także w ramach subskrypcji Twitter Blue brakuje takiej możliwości, choć dodano sporo innych, o wiele mniej użytecznych.

Tymczasem w końcu dostaliśmy informację, że prace nad opcją edycji trwają! Niestety, jak można było przypuszczać, funkcja dostępna będzie dla subskrybentów. Pojawienie się takiej możliwości z pewnością sprawi, że więcej osób zechce sięgnąć po Twitter Blue.

Na razie nie wyjaśniono, jak dokładnie będzie to działać, ale pewne jest, że będziemy mogli zmienić treść naszego wpisu już po jego opublikowaniu, a na to właśnie czekaliśmy. Zastanawiamy się tylko, czy taka edycja będzie dozwolona przez cały czas, czy tylko po jakimś czasie po publikacji. Oprócz tego ma pojawić się też nowy przycisk „Cofnij wysyłanie”,będący w zasadzie skrótem do usuwania tweeta. On również będzie dostępny tylko dla subskrybentów.