Reklama
aplikuj.pl

Weryfikacja płatna, ale chociaż edycja tweetów dla wszystkich. Twitter wprowadzi kolejną zmianę?

W ostatnich dniach o Twitterze jest bardzo głośno. Wszystko dlatego, że Elon Musk zaczyna wprowadzać ogromne zmiany, zarówno wśród kadry, jak i produktów. Tym razem mowa jednak o zmianie, która raczej ucieszy wszystkich.

Niedawna informacja o tym, że Twitter Blue, czyli usługa subskrypcyjna, ma zdrożeć do aż 19,99$ i każdy, kto będzie chciał mieć weryfikację w serwisie, będzie musiał tyle płacić co miesiąc. Na szczęście teraz kwota ta spadła do 8 dolarów, choć nadal trzeba pamiętać, że nic nie zostało jeszcze postanowione i może się to zmienić w każdej chwili.

Tymczasem pojawiła się kolejna informacja, która powinna zainteresować już wszystkich użytkowników. Do tej pory edycja tweetów, na którą zresztą trzeba było czekać wiele lat, dostępna jest jedynie dla subskrybentów. Czy więc po ewentualnej zmianie cennika za tą „przyjemność” trzeba będzie płacić jeszcze więcej?

Może się okazać, że nie. Jak bowiem donosi Casey Newton z Platformer, Twitter podobno omawia plan udostępnienia edycji tweetów dla wszystkich użytkowników i to bez żadnych dodatkowych opłat i konieczności subskrybowania Twitter Blue. Jeśli się to potwierdzi, w końcu wśród tych wszystkich niepokojących zmian pojawi się jedna, na którą raczej trudno będzie narzekać.