Reklama

Twitter umożliwia dodawanie kilku multimediów w jednym tweecie

W ostatnim czasie Twitter dodaje naprawdę sporo nowości. Ta główna – edycja tweetów – już jest dostępna w niektórych krajach, a tymczasem do serwisu trafia kolejna funkcja, na którą wiele osób czekało.

Co tym razem wprowadza Twitter?

Posiadacze aplikacji na Androida i iOS będą teraz mogli dodawać w jednym poście różne rodzaje multimediów. Oznacza to, że będziemy mogli dodać jednocześnie do czterech filmów, zdjęć, a nawet GIF-ów w tym samym tweecie. Serwis chce dać twórcom możliwość wyrażania siebie „poza limitem 280 znaków”. W skrócie — to, czego nie możesz napisać, pokaż w inny sposób.

Niestety, funkcja dostępna jest jedynie na telefonach, więc użytkownicy korzystający z Twittera na komputerach nie będą mieli dostępu do tej nowości. Jest to ograniczenie, które mogą odczuć zwłaszcza osoby prowadzące konta firmowe. Czy ostatecznie Twitter rozszerzy funkcjonalność na wszystkie platformy? Tego nie wiemy.

Wiadomo jednak, że niezależnie od tego, na jakim urządzeniu będziemy przeglądać serwis — nie będziemy mieli żadnego problemu z odbiorem nowych treści.