Reklama
aplikuj.pl

Twitter na Androidzie pozwoli na zmianę wyglądu ikony aplikacji. O ile zapłacisz

twitter

W ubiegłym roku Twitter wprowadził w serwisie płatną subskrypcję o nazwie Twitter Blue. Daje ona użytkownikom kilka dodatkowych funkcji, takich jak zmiana wyglądu ikony aplikacji na ekranie głównym. Do tej pory jednak tę opcję mieli tylko posiadacze urządzeń z iOS.

Twitter udostępnia coraz więcej płatnych funkcji użytkownikom Androida

Płatna subskrypcja na Twitterze kosztuje 2,99 dolarów miesięcznie. W zamian za tę kwotę można dostać kilka dodatkowych funkcji, takich jak foldery zakładek, cofanie tweetów, tryb czytnika i kilka innych. Warto jednak wiedzieć, że nie wszystkie opcje dostępne są na Androidzie. Wśród nich są np. artykuły bez reklam, niestandardowa nawigacji czy motywy. Sukcesywnie Twitter rozszerza ich dostępność poza iOS, jak to ma miejsce w przypadku możliwości zmiany wyglądu ikony aplikacji na ekranie głównym.

https://twitter.com/TwitterBlue/status/1496610783173750791

Ta opcja trafiła do posiadaczy sprzętu Apple już kilka miesięcy temu, a teraz doczekali się jej też subskrybenci z urządzeniami z Androidem. Jest to oczywiście czysto kosmetyczna funkcja, a my możemy wybrać spośród różnokolorowych ikon, a także tych, które dostępne są jednie sezonowo. Mogą one być związane ze sportem, szczególnymi wydarzeniami lub porami roku. Warto tylko pamiętać, że jest to funkcjonalność dostępna w ramach Twitter Blue, więc jeśli zrezygnujecie z subskrypcji – niestandardowe ikony przestaną być dostępne.