Reklama
aplikuj.pl

Twitter pracuje nad funkcją, która pozwoli na pisanie dłuższych postów

twitter

Krótkie i zwięzłe posty to definicja Twittera. Limit znaków dla większości użytkowników stał się czymś normalnym, jednak to nie oznacza, że im to nie przeszkadza. Twitter co prawda raczej nie ma zamiaru zwiększyć dotychczasowych limitów znaków, ale wciąż testuje nowe funkcje pozwalające nam trochę bardziej się rozpisać.

Twitter pozwoli pisać dłuższe posty?

Ciągłe wątki miały być sposobem na rozwiązanie problemu długich treści na Twitterze. Ostatecznie niezbyt dobrze to wyszło, bo choć faktycznie, można w ten sposób udostępnić dłuższy post, to nie jest to rozwiązanie idealne. Dlatego serwis pracuje nad czymś nowym, co faktycznie może się udać.

Wedle doniesień, trwają prace nad nową funkcją pod nazwą „Twitter Articles”, czyli po prostu „Artykuły”. Na razie świadczy o tym zrzut ekranu udostępniony przez znaną leaksterkę Jane Manchun Wong. Nowość byłaby prawdopodobnie odrębną sekcją, podobnie jak „Chwile”, w której moglibyśmy umieszczać posty bez dotychczasowego limitu znaków. A przynajmniej z większym ich limitem, bo szczegóły na temat tej funkcji nie są jeszcze znane.

Wygląda na to, że na razie Twitter cały czas pracuje nad Artykułami, a nowość nie trafiła jeszcze do użytkowników. Warto pamiętać, że nawet jeśli funkcja jest opracowywana, nie ma pewności, że ostatecznie trafi do serwisu. Będziemy śledzić doniesienia na ten temat.