WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Twórca The Avengers Project zdradza co nieco na temat swojej pracy

Twórca The Avengers Project uspokaja graczy na Twitterze. Kiedy poznamy datę premiery gry?

Dość długo czekamy na oficjalną zapowiedź The Avengers Project. Fani gier wideo oraz superbohaterów nie mogą się doczekać, kiedy w końcu poznamy pierwsze, konkretne informacje o grze. Po cichu liczono, że dowiemy się czegoś podczas The Game Awards, ale nic takiego się nie wydarzyło. Jedyne co wiemy, to że The Avengers Project to nazwa skrywająca za sobą nową grę wideo, w której wcielimy się w postać o nadludzkich mocach.

Stale słyszymy o tym, jak gra będzie rozbudowana oraz na jak długo starczy. Możliwe, że w produkcji jest nawet kilka gier z tej serii! Brak jakichkolwiek wycieków nie pozwala jednak w pełni wyobrazić sobie całego projektu w głowie, co powoli niektórych frustruje. Shaun Escayg, creative director gry postanowił uspokoić fanów.

W swojej krótkiej wiadomości dziękuje on wszystkim za zainteresowanie The Avengers Project. Studio podobno ciężko pracuje nad tytułem, który jest niezwykle ambitny. Kiedy możemy się spodziewać zapowiedzi? Kiedy będzie na to dobra pora. Cóż, zatem czekamy dalej.

Czytaj też: O podejściu Marvel Studios do filmowania w kontekście Czarnej Wdowy

Źródło: comicbookmovie.com