WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Twórcy Prince Of Persia Remake tłumaczą styl graficzny i ja ich rozumiem

Nie wszystkim podoba się styl graficzny Prince of Persia Piaski Czasu Remake. Teraz twórcy tłumaczą o co im chodzi.

Widzieliście już zwiastun Prince of Persia Piaski Czasu Remake? Jeśli nie – zapraszam do oglądania.

Wiele osób krytykuje wygląd odnowionej gry zarzucając Ubisoft małe napracowanie i grafikę z ery PS2. No cóż, mocno przesadzone słowa. Gra nie wygląda aż tak źle, a poza tym mam wrażenie, że wszyscy zapomnieli, że Piaski Czasu różniły się od następnych odsłon. Były baśnią, ta gra powinna wyglądać trochę „kreskówkowo” a nie realistycznie. Tak powinna dopiero wyglądać Dusza Wojownika.

Czytaj też: Cena PS5 zmieniona w ostatniej chwili! Xbox wymusza konkurencję

Tak też twórcy tłumaczą obrany przez siebie kierunek.

Pierre Sylvain-Gires

Jeśli zajmiesz się grą, która została stworzona 17 lat temu, na pewno masz dużo do poprawy w kwestii grafiki a my naprawdę chcieliśmy nadać produkcji unikalny wygląd bo Prince of Persia: Piaski Czasu są historią fantasy. [..] Zadecydowaliśmy, że zastosujemy ten unikalny styl wizualny, po to, aby gra wyróżniała się na tle innych. To nie jest kolejny Assassin’s Creed, to nie jest Prince of Persia z 2008. Ta gra musi być wyjątkowa.

Cóż, łapek w górę pod zwiastunem gry jest więcej niż tych negatywnych. Może to tylko narzekająca mniejszość jest głośna? Ja czekam na remake, bo właśnie coś takiego sobie wyobrażałem. Nie kolejny taki sam tytuł. Ale jak naprawdę odebrano grę – tego dowiemy się po wynikach sprzedaży. Oby tylko ta próba wskrzeszenia Księcia nie zakończyła się fiaskiem przez styl graficzny.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News