Reklama
aplikuj.pl

Tym multitoolem zrobicie wiele, a przede wszystkim wsadzicie go gdziekolwiek

MAWST, multitool MAWST, mały multitool, narzędzie wielofunkcyjne

Na Kickstartera po raz kolejny wpadło coś ciekawego, zmierzając drogą sukcesu w kwestii zbiórki. Tym razem to multitool MAWST w formie pocisku.

Tworzenie narzędzi do codziennego noszenia zmusza projektantów do zmniejszania rozwiązań możliwie najbardziej. Tak właśnie powstał multitool Mawst, czyli mikro-narzędzie w kształcie pocisku, które jest wystarczająco małe, aby skomponowało się z pękiem kluczy, czy naszyjnikiem.

W Mawst najważniejszy jest system wyjmowanych wkładek magnetycznych, które umożliwiają mu wykonywanie różnych zadań. To narzędzie wielofunkcyjne składa się z mosiężnej kapsuły wkręcanej w podstawę osadzoną w magnesie neodymowym. W tej podstawie znajduje się uchwyt do bitów przeznaczony do zamocowania końcówki Philips lub płaskiej wraz z ostrzem wykonanym na zamówienie.

MAWST, multitool MAWST, mały multitool, narzędzie wielofunkcyjne

Te bity (jak w wiertarce) można wymieniać w zależności od zadań, z którymi użytkownik musi się zmierzyć, a wszystkie trzy wymienione powyżej są dołączone do Mawst w standardzie. Dodajmy jednak do tego uchwyt, a każda nakładka będzie w stanie pokazać to, na co ją stać.

MAWST, multitool MAWST, mały multitool, narzędzie wielofunkcyjne

Wszystko to w trzech wariantach – aluminiowej, aluminiowej ale z antypoślizgową fakturą i tytanowej. W przypadku tych pierwszych gadżet waży 12, a tej ostatniej 16 gramów. Cena? Kolejno 29, 29 i 34 dolarów z nadzieją wysyłki w marcu 2020 roku.