Reklama
aplikuj.pl

Ubisoft wraca na Steam. Firma zalicza kolejny wyciek

steam

To już musi być pewne! Kolejna produkcja Ubisoftu wyciekła w bazie Steam i wygląda na to, że oznacza to niechybny powrót wydawcy na platformę Valve.

Roller Champions na Steam

Wszystko zaczęło się od dawnego wycieku gier z GeForce NOW. Dowiedzieliśmy się wtedy o istnieniu The Division 2 w wersji przeznaczone do sklepu Steam. Niedawno w plikach platformy Valve odkryto za to Assassin’s Creed Valhalla. Dziś wycieka kolejna gra – Roller Champions nadjeżdża!

Czytaj też: Kolejna gra pokpiła optymalizację na konsolach. Oto wymagania Evil West…

Wygląda więc na to, że Ubisoft przymierza się do pełnego powrotu na Steam. Czym jest Roller Champions? Tytuł to gra sportowa 3 na 3, w której mierzysz się z drużyną przeciwną. Rusz głową, rozpędź się, wykonaj miażdżące powalenia i unikaj przeciwników! Zwycięża pierwsza drużyna, która zdobędzie pięć punktów, przerzucając piłkę przez obręcz!

Połącz siły z dwoma innymi graczami i zanurz się w rozgrywce Roller Champions, która łączy przyjemną, pełną akcji rywalizację z grą zespołową.

Wykorzystaj podania, powalenia i akcje drużynowe, aby pokonać przeciwników i piąć się w górę rankingów!

Stwórz własną postać i dostosowuj swój strój w miarę osiągania postępów.

Odblokuj nowe przedmioty – w tym rolki, kaski, odświeżone stroje, rękawice, efekty po bramce, emotki, powietrzne pozy, tytuły zawodników i sztandary!