WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ubrania inspirowane The Sims – przerażająca galeria zdjęć mało zachęca do zakupu

Te ubrania inspirowane The Sims mają przerażającą kampanię marketingową. Zobaczcie zdjęcia firmy Moschino.

Moshino to ekskluzywna włoska marka ubrań, która postanowiło przygotować nietypową ofertę dla swoich klientów. Do ich nowej kolekcji zainspirowano się grami z serii The Sims. Nowa kolekcja ubrań jest dostępna już teraz we wszystkich butikach firmy oraz na stronie Moschino.com O ile ubrania na podstawie danych gier jeszcze tak nie dziwią, to jednak kampania marketingowa stojąca za prezentacja tych ubrań jest zaskakująca.

Czytaj też: Streamerzy rozśpiewali się w Twitch Sings

Włosi postanowili ubrać swoich modeli w nowe kolekcje ciuchów, a następnie umieścić ich w świecie gry. Efekt nie wygląda za dobrze. Grafiki są po prostu przerażająco złe, ale z drugiej strony… co ja się tam znam na modzie. Oto kilka przykładów z nowej kolekcji.

Może to i dobrze, że zdecydowano się na wklejenie modeli do świata gry. Co by było gdyby jakiś żartowniś-fotograf postanowił modelom wejść do basenu, a potem usunął drabinkę? A co gdyby usunąłby drzwi z piwnicy i kazał im bez końca malować obrazy, które następnie sprzedawałby nic nieświadomym Simom z parteru?

Żarty jednak na bok. Interesują mnie jeszcze dwie rzeczy. Jakim cudem te ubrania są inspirowane Simsami, skoro wiele z nich nawet nie przypomina tego, co mamy w grze? Bardziej zdaje się być to czysty zabieg marketingowy, który ma przyciągnąć uwagę nowej klienteli. A druga sprawa – czy te zdjęcia naprawdę są ładne? Istnieje ktokolwiek komu sie one podobają?

Czytaj też: Halo: Reach skąpane w pizzy – mod do gry podmienia wszystkie tekstury

Źródło: kotaku.com