Reklama
aplikuj.pl

Ujawniono datę premiery serii OPPO F21 Pro

Ujawniono datę premiery serii OPPO F21 Pro

Zgodnie z oczekiwaniami, w kwietniu OPPO wprowadzi na rynek serię OPPO F21 Pro. Dziś poznaliśmy dokładną datę wydarzenia.

OPPO, oprócz ujawnienia daty premiery, zdradziło nam kilka szczegółów dotyczących nadchodzących modeli – F21 Pro 4G i F21 Pro 5G. Oba urządzenia zostaną ogłoszone już 12 kwietnia w Indiach. Co prawda doniesienia wspominają o modelu Pro+, ale producent nic na ten temat nie wspomniał.

Z informacji udostępnionych przez OPPO dowiedzieliśmy się, że smartfony dostępne będą w różnych wariantach kolorystycznych. Dla F21 Pro 4G będzie to Sunset Orange, a dla wariantu 5G – Rainbow Spectrum. Oba pojawią się też w wersji Cosmic Black. Obudowę w modelu 5GH wykonano z trójwarstwowej tekstury w dwuwarstwowym procesie produkcyjnym, który pozwolił uzyskać olśniewający wygląd tęczy. Model 4G ma z kolei na pleckach wzór z włókna szklanego, wzmacniający wytrzymałość. Tutaj materiałem bazowym jest skóra licowa.

Choć specyfikacja tych smartfonów nie została ujawniona, to zdjęcia promocyjne zdradzają, że OPPO F21 Pro 4G będzie wyposażony w potrójny system aparatów z jednostką główną 64 Mpix. Wokół jednego z obiektywów umieszczony zostanie Orbit Light, mający służyć do informowania o powiadomieniach czy połączeniach przychodzących.