San Diego Comic-Con 2019 jest istnym lęgowiskiem nowości i to nie tylko o grach, patrząc na zapowiedzi filmów, seriali, książek, czy komiksów. Tutaj jednak skupiamy się na tym, co wszyscy kochamy, a więc grach i to nie byle jakich, bo od Hideo Kojimy. Ten podczas panelu ujawnił po raz pierwszy okładkę Death Standing.

Czytaj też: Death Stranding na pierwsze PlayStation – jak wyglądałaby gra?

Tak naprawdę mowa o okładce edycji standardowej oraz wykonaniu steelbooka, który jest dołączany do specjalnej i kolekcjonerskiej edycji. Te kupimy kolejno za 59,99$, 69,99$ oraz 199,99$. W przypadku tradycyjnego plastikowego pudełka mowa o tego typu okładce…

… podczas gdy steelbooka będzie zdobić taka grafika:

W obu przypadkach widzimy twarz aktora Madsa Mikkelsena. Co ciekawe, Hideo ujawnił, że ten miał początkowo zostać zastąpiony Keano Reevesem, co doradzali mu inni, ale on zdecydowanie wolał w Madsa w tym wydaniu. To jednak nie koniec informacji na temat Death Standing, ponieważ Kojima ujawnił też to, co będzie odróżniało jego projekt od innych gier, ale zamiast wdawać się w szczegóły powiedział tylko, że będzie odróżniała się od innych.

Nie ma powodu na tworzenie tego, co już jest na rynku. Chciałem stworzyć coś, co nadaje światu większej dozy inspiracji. Podobnie jak hollywoodzkie filmy, które ludzie po prostu trawią i konsumują. Robię coś, co jest trudne do zniesienia, kiedy zagłębiasz się w moją pracę. Gdy wypuszczam swoją grę lub gdy Nicolas wydaje film, otrzymujemy krytykę lub pochwały. 

Czytaj też: O czym będzie fabuła Death Stranding?

Źródło: Wccftech

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!