WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ujawniono premierę trzeciego epizodu ostatniego sezonu The Walking Dead

Dla serii The Walking Dead produkowanej początkowo przez studio Telltale Games ostatnie tygodnie musiały być naprawdę ciężkie, ale finalnie fani mogą już odetchnąć, ponieważ porzucone początkowo zakończenie zostało przejęte przez studio Skybound Games i oficjalnie kontynuowane. 

Przed kilkunastoma godzinami Skybound Entertainment podrzuciło nam zwiastun The Walking Dead: The Final Season Episode 3 – Broken Toys, który wskazał dzień jej premiery na 15 stycznia 2019 roku. Co jednak najważniejsze, ten epizod powstał jeszcze za czasów funkcjonowania Telltale Games, wymagając od nowych deweloperów jedynie dopracowania całości. Ci w większości stanowili nawet pozostałości tej zwolnionej ekipy, więc duch produkcji z pewnością zostanie wiernie oddany.

Ponadto firma zdecydowała się również na respektowanie wcześniejszych zamówień, co oznacza, że ​​gracze, którzy już kupili cały sezon, dostaną dwa kolejne epizody za darmo. Obecnie przedsprzedaż jest już dostępna na stronie sklepu Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch, choć zabrakło jej w serwisie Steam. Trudno też znaleźć informacje o PCtowej wersji The Walking Dead: The Final Season Episode 3 – Broken Toys, ale według studia wkrótce powinniśmy dostać szczegóły na jej temat. Czyżby Skybound miało plany ominięcia platformy Valve? Wtedy też podpięliby się do ostatniej „cichej akcji” przeciw Steamowi, który otrzymuje coraz więcej konkurencji oraz nieprzychylnych głosów ze strony deweloperów.

Czytaj też: Czwarty sezon gry The Walking Dead od Skybound Games już powstaje!

Źródło: NeoWin