WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ujawniono trailer i datę premiery Star Wars Jedi: Upadły zakon

Zgodnie z przeciekami i wcześniejszymi pół-zapowiedziami studio Respawn Entertainment wraz ze swoim wydawcą Electronic Arts ujawniło pierwszy zwiastun Star Wars Jedi: Upadły zakon (w wersji angielskiej Star Wars Jedi: Fallen Order). Co najważniejsze w tej produkcji – będzie to gra singleplayer bez żadnych (żadnych!) mikropłatności, która trafi do nas jeszcze w tym roku.

Sam zwiastun pokazany po raz pierwszy podczas imprezy Star Wars Celebration trwa prawie 150 sekund i pokazuje świetnie Wam zapewne znanego Cala Kestisa po wydarzeniach z Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów. Materiał wprawdzie niewiele mówi o historii, ale wiemy, że do Star Wars Jedi: Upadły Zakon trafi „wiele nowych planet i nowych postaci”, których wcześniej nie widzieliśmy w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Niestety na zwiastun z elementami gameplayu przyjdzie nam poczekać, ale pewniakiem jest, że gracze będą dzierżyć miecz świetlny i moc. „Tę Moc”. Podczas imprezy deweloperzy ujawnili, że walka nie będzie należała do trudnych do zrozumienia, ale zostanie w jej ramach zastosowana nietypowy, jak na gry dla jednego gracza mechanika „easy to learn, hard to master”. Zapewne na wyższych poziomach trudności opanowanie ruchów, czy poznawanie słabości wrogów będzie nieodzownym elementem zabawy.

Premiera? 15 listopada bieżącego roku, a cena? Tradycyjna, czyli sięgająca 250 złotych, na co wskazuje oferta standardowej edycji na Amazonie wyceniona na 59,99$.

Czytaj też: Oto jak powstawały ikoniczne efekty dźwiękowe z filmów Star Wars

Źródło: PCGamerYouTube