WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

HBO ukryło jeszcze jeden zwiastun 3.sezonu Westworld!

Wczoraj do sieci trafił pełny zwiastun 3.sezonu Westworld, jednak to nie jedyny trailer, jaki HBO pokazało. Żeby zobaczyć ten drugi, trzeba było trochę pokombinować.

Jeden z użytkowników Reddita wszedł na stronę fikcyjnej firmy Incite Inc. technologicznej stworzonej na potrzeby serialu Westworld. Normalnie, jeśli tam wejdziemy i klikniemy zakładkę „Privacy Act” pojawi się szereg „błędów” po których wyświetli się nam oficjalny zwiastun. Jednak, co odkrył użytkownik MTC_Chickpea, gdy zrobimy to samo, ale używając VPN i z czystą historią przeglądarki dostaniemy zupełnie nowy materiał. Dla waszej wygody wklejamy go poniżej.

Oto ukryty zwiastun 3.sezonu Westworld.

Zawiera on wiele scen, których w tym oficjalnie udostępnionym zwiastunie nie ma. Jest w nim o wiele więcej przemocy. Czym są rury tkwiące w ciele Dolores? Dlaczego postać grana przez Vincenta Cassela (prawdopodobnie złoczyńca tego sezonu) przykłada pistolet do głowy Aarona Paula? Czyżby ten bohater pracował dla niego? Kogo dusi Jeffrey Wright?

Trzeba przyznać, że to świetna gratka dla fanów serialu. Zresztą, podobne sytuacje miały miejsce już przy promocji poprzednich sezonów. Ciekawe, czy strona Incite Inc. kryje jeszcze więcej ukrytych treści?