WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ulepszone dla Xbox One X Batman: Arkham Collection trafiło do sprzedaży

Ulepszone dla Xbox One X Batman: Arkham Collection nagle pojawiło się na konsoli Microsoftu. Co otrzymamy, jeśli zdecydujemy się na zakup?

Gry z serii Arkham są uznawane, za świetnie tytuły, które każdy powinien sprawdzić. Rocksteady stworzyło gry zasługujące na najwyższe oceny, których fabuła i przywiązanie do szczegółów jest na naprawdę wysokim poziomie. Ostatnia odsłona Batman: Arkham Knight początkowo zdawała się posiadać niemożliwą do osiągnięcia na tej generacji grafikę. A teraz? Teraz będzie jeszcze lepiej!

Batman: Arkham Collection pojawiło się na konsoli Xbox One. Zestaw ten zawiera trzy gry z serii Arkham, które przygotowało studio Rocksteady. Jest to zatem paczka z Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City oraz Batman: Arkham Knight. Do tego wszystkiego, gry zawierają łącznie 28 dodatków DLC. Nie mówimy tutaj tylko o prostych paczkach ze strojami. Dzięki tym dodatkom otrzymamy kilka godzin dodatkowej zabawy w nowych trybach gry oraz kampanii fabularnej. Cena polskiego wydania wynosi prawie 250 zł. Wszystkie gry mają poprawioną grafikę i powinny działać w 4K na Xboksie One X.

Czytaj też: Xbox Adaptive Controller współpracuje z Nintendo Switch!

Źródło: cbr.com