WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Uncharted – prace na planie zakończone. Wahlberg prezentuje koszulę Sully’ego

Uncharted – prace na planie zakończone. Wahlberg prezentuje koszulę Sully’ego

Sony Pictures poinformowało dzisiaj o zakończeniu prac na planie filmu Uncharted w reżyserii Rubena Fleischera. Dodatkowo dostajemy dwie fotki, w tym jedną z koszulą Sully’ego bardzo przypominającą to, co bohater nosi w grze.

Zakończono prace na planie Uncharted

Trochę to zajęło i nie obyło się bez problemów, w tym związanych z pandemią. Na szczęście Sony Pictures poinformowało dzisiaj, że ekipa zakończyła prace na planie Uncharted, filmu bazującego na popularnej serii gier. O fabule wiadomo niewiele, jednak zapowiedziano, że fabuła nie będzie bezpośrednio związana z żadną częścią serii. Twórcy opowiedzą nam nową historię Nathana i jego mentora Victora. Obiecują sporo malowniczych lokacji, w końcu tak jak w grach bohaterowie będą bardzo dużo podróżować.

Z okazji zakończenia zdjęć do sieci trafiły dwie fotki. Jedna z pamiątkowym klapsem i srebrną obrączką na rzemyku, a druga z koszulą Sully’ego. te drugie zdjęcie wrzucił Mark Wahlberg, który w Uncharted wcieli się w Victora Sullivana, przyjaciela i mentora Nathana Drake’a granego przez Toma Hollanda. Koszula bardzo przypomina te, które Sully nosił w grach.

Uncharted – kiedy premiera?

Pierwotnie premiera Uncharted zaplanowana była na grudzień 2020 roku, jednak wszelkie problemy i pandemia koronawirusa zmusiły Sony do przesunięcia premiery. Produkcja ma trafić na wielki ekran 16 lipca 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News