Reklama
aplikuj.pl

Unihertz zapowiada smartfon z fizyczną klawiaturą QWERTY

Unihertz zapowiada smartfon z fizyczną klawiaturą QWERTY

Kiedyś bardzo popularna, a jeśli chodzi o smartfony – kojarzona z BlackBerry. Fizyczna klawiatura QWERTY znów powraca do smartfonów. Jednak nie w telefonie z „jeżynką” a w modelu marki Unihertz.

Fizyczna klawiatura QWERTY w telefonach znacznie ułatwiła pisanie wiadomości. Kiedy na rynku zaczęły pojawiać się smartfony, siłą rzeczy przestawiliśmy się na klawiaturę ekranową, choć producentom zdarzało się wypuszczać jeszcze smartfony z fizycznymi klawiaturami. Najbardziej znane są te od BlackBerry, ale jak wiemy – nie ma co spodziewać się od nich kolejnego modelu. Jeśli jednak chcielibyście dostać takie urządzenie, to będziecie mieli okazję.

Marka Unihertz (odpowiedzialna za takie urządzenia jak Unihertz Titan czy Jelly) zapowiedziała bowiem smartfon z fizyczną klawiaturą QWERTY. Wiemy o nim niewiele, a właściwie – niczego nie wiemy, bo zdradzono jedynie, że będzie działał na Androidzie i ma pojawić się wkrótce. Będziemy jednak śledzić informacje na jego temat, zwłaszcza że firma wysyła urządzenia do Polski, dzięki czemu ich nowość nie będzie tylko odległym marzeniem.