WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Uzdatnijcie wodę słońcem z GoSun Flow

Dziś wypad na łono natury można powiązać z całą masą sprzętu, który zapewni nam samowystarczalność z dala od domu. Jednym z takich gadżetów jest GoSun Flow.

GoSun Flow to schludny i przenośny system oczyszczania wody, który wykorzystuje energię słoneczną do całego procesu. Uzyskana z niego woda może posłużyć do mycia naczyń i po prostu picia, a cały gadżet z 18,5 Wh baterią możemy ot tak wcisnąć w kompaktową torbę transportową.

Pozyskana ze słońca energia (alternatywnie można po prostu naładować GoSun Flow przez USB) służy systemowi do przeciskania około jednego litra wody na minutę przez trzystopniowy filtr. Ten zapewnia, że woda będzie zdatna do picia i ponoć radzi sobie z bakteriami oraz wirusami, wystarczając na oczyszczenie całych 1000 litrów.

Czytaj też: Elektryczny trójkołowiec od AKO celuje w ponad 300 km zasięgu

Gadżetem można tak naprawdę się bawić, robiąc z niego tymczasowy kran (jest nawet opcjonalny pakiet z myślą o nim), słomkę, a nawet polowy prysznic. Wszyscy chętni sprawdzą jego skuteczność jakoś w sierpniu 2020 roku (wtedy ruszy wysyłka z akcji Indiegogo), a zgarną go obecnie za 149 dolców.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News