Reklama
aplikuj.pl

Venom szuka odkupienia w dodatku do Marvel’s Midnight Suns

midnight suns

Marvel’s Midnight Suns stale się rozwija. Deweloperzy ogromnej gry stale powiększają liczbę dostępnych postaci i tym razem gracze będą mogli zagrać jako Venom.

Venom w Marvel’s Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns to wyjątkowe połączenie bogatej historii, personalizacji postaci, ich rozwoju i relacji znanych z RPG z taktyczną strategią i nową, rewolucyjną mechaniką walki opartej na kartach. Po mroczniejszej stronie uniwersum Marvela gracze tworzą nierozerwalne więzi z legendarnymi Superbohaterami Marvela i niebezpiecznymi nadprzyrodzonymi wojownikami, by stanąć do walki z największym zagrożeniem świata – demonicznymi siłami Lilith i starszego boga Chthona.

Czytaj też: Blade Runner z depresją. Polskie SlavicPunk Oldtimer zaprezentowane

Teraz do gry dołącza kolejna postać, która dotychczas była naszym przeciwnikiem. Venom jest dostępny jako DLC i wraz z nim gracze mogą dołączyć do nowych misji fabularnych związanych z tą postacią.

Nie jest to koniec rozwoju tej produkcji. Wiemy z raportów finansowych 2K Games, że tytuł sprzedał się poniżej oczekiwań, ale wydawca jest świadomy tego, że produkcje tego producenta (Firaxis) sprzedają się bardzo długo, przynosząc ostatecznie milionowe zyski. Przed tytułem jeszcze kilka dodatków, które zdecydowanie zwiększą sprzedaż Marvel’s Midnight Suns.