Reklama
aplikuj.pl

Vivo Pad 2 zadebiutuje już za kilka dni. Przeciek ujawnił jego wygląd i specyfikację

Vivo Pad

Już za kilka dni Vivo zaprezentuje swoje nowe składane smartfony, a wraz z nimi również kolejną generację tabletu. Teraz poznaliśmy więcej szczegółów na jego temat. Co zaoferuje Vivo Pad 2?

Wyciekła specyfikacja i rendery Vivo Pad 2

Na udostępnionych grafikach nadchodzący tablet wygląda na bardzo smukłe urządzenie z zaokrąglonymi ramkami. Na pleckach mamy okrągłą wyspę aparatów z dwoma czujnikami: 13-megapikselowym głównym i 2-megapikselowym makro. Obok jest też lampa błyskowa LED. Na tylnym panelu widać również piny do mocowania klawiatury, a na środku logo producenta.

Jeśli chodzi o specyfikację, Vivo Pad 2 będzie wyposażony w 12,1-calowy ekran LCD, o rozdzielczości 2,8K z odświeżaniem 144 Hz. Rendery nie pokazały nam, jak tablet wygląda z przodu, więc nie wiadomo, gdzie dokładnie umieszczono 8-megapikselowy aparat do selfie.

Za napędzanie Pad 2 odpowie układ Dimensity 9000 wspierany przez 8 lub 12 GB pamięci RAM i 128, 256 lub 512 GB pamięci wbudowanej. Akumulator ma mieć pojemność 10000 mAh i będzie obsługiwał szybkie ładowanie z mocą 44 W. Tablet działać będzie pod kontrolą OriginOS 3, a na pokładzie nie zabraknie NFC i Bluetooth 5.3.