Reklama
aplikuj.pl

Vivo Watch 2 zaprezentowany. Na pokładzie żywotna bateria i eSIM

Vivo Watch 2 zaprezentowany. Na pokładzie żywotna bateria i eSIM

Kolejny smartwatch właśnie trafił na rynek. Vivo Watch 2 to zdecydowanie bardziej dopracowany model niż oryginał. Zerknijmy na jego specyfikację.

Po roku od premiery pierwszego zegarka, vivo prezentuje jego następcę. Watch 2 wyposażono w okrągły wyświetlacz OLEd o przekątnej 1,43 cala i rozdzielczości 466 x 466. 46-milimetrowa tarcza schowana jest w korpusie ze stali nierdzewnej, a cała konstrukcja posiada certyfikat wodoodporności 5ATM. Urządzenie jest nieco bardziej masywne od poprzednika, ale zachowało elegancki, prosty design.

Na pokładzie znalazło się NFC, 47 trybów sportowych, czujnik monitorowania natlenienia krwi, czujnik do pomiaru tętna i funkcje śledzenia snu. Nie zabrakło GPS i najistotniejszej funkcji – eSIM. Dzięki niej można odbierać połączenia i wiadomości niezależnie od smartfona. Vivo Watch 2 oferuje również 2 GB pamięci wbudowanej, co umożliwia przechowywanie muzyki w pamięci urządzenia, choć można korzystać też ze streamingu. Bateria została też ulepszona, pozwalając teraz na tydzień korzystania z urządzenia bez ładowania.

Vivo Watch 2 wejdzie do sprzedaży w Chinach już 29 grudnia w cenie 1299 juanów, czyli ok. 830 zł. Na razie nie wiadomo, czy urządzenie wyjdzie na rynek globalny.