Reklama
aplikuj.pl

Wyciek ujawnia szczegóły zewnętrznego wyświetlacza w składanym Vivo X Flip

Vivo X Fold

Vivo to kolejny producent, który szykuje swojego składaka z klapką. Premiery Vivo X Flip spodziewamy się w nadchodzących miesiącach, więc nic dziwnego, że pojawia się na jego temat coraz więcej szczegółów.

Nowy przeciek zawiera szkic projektowy urządzenia, dzięki któremu możemy dokładniej przyjrzeć się konstrukcji smartfona. Przede wszystkim widzimy okrągły moduł aparatów z dwoma czujnikami i logo Zeiss. Oczywiście najbardziej istotne są ekrany. Ten składany ma mieć szerokość 1080 pikseli, natomiast ten zewnętrzny – 682 piksele. Już sam rzut oka wystarczy, by zobaczyć, że będzie to jeden z większych ekranów w składanych smartfonach z klapką.

Wydaje się, że będzie on nawet większy od tego, który znalazł się na pokładzie Motoroli RAZR 2022, bo tam dostaliśmy 2,7-calowy panel o rozdzielczości 800 x 573 pikseli. To dobry ruch, bo widać, że klienci jednak wolą, by ten dodatkowy wyświetlacz oferował większą funkcjonalność, którą zapewnia właśnie większy rozmiar.

Na dokładną specyfikację Vivo X Flip będzie trzeba jeszcze poczekać, ale z racji, że wiele źródeł wskazuje na premierę w pierwszej połowie tego roku, można się spodziewać, że w najbliższych tygodniach dowiemy się więcej na temat tego smartfona.