Reklama
aplikuj.pl

Wygląda na to, że na premierę nowych składaków Vivo nie będziemy musieli długo czekać

W ostatnich miesiącach dużo mówi się o kolejnych składanych smartfonach, tym razem od Vivo. Producent planuje wypuścić drugą generację X Fold, a także wkroczyć w segment modeli z klapką dzięki X Flip. Kiedy te urządzenia zadebiutują?

Poznaliśmy datę premiery Vivo X Fold 2 i Vivo X Flip

Chiński debiut kolejnych składaków zbliża się wielkimi krokami. Od wielu tygodni przecieki są zgodne, że wydarzenie odbędzie się w kwietniu, ale do tej pory nie wspominano o żadnej konkretnej dacie. Teraz się to zmieniło. Do sieci trafiło zdjęcie, na których widać datę premiery Vivo X Fold 2 i Vivo X Flip.

Producent postanowił zareklamować swoje nadchodzące składaki, umieszczając na ulicy ich ogromne repliki. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że wydarzenie odbędzie się 20 kwietnia, a więc za 9 dni. Wtedy Vivo ma pokazać nie tylko X Fold 2 i X Flip, ale również tablet Pad 2. Szykuje się więc bardzo interesująca impreza. Zwłaszcza że przecieki wspominają o tym, że X Fold 2 ma doczekać się globalnej dystrybucji. Co do modelu z klapką, to nadal na ten temat nic nie wiemy, ale mamy nadzieję, że i im opuści Chiny, bo wciąż konkurencja dla Galaxy Z Flip jest bardzo niewielka.

Jedyne, na co jednak możemy narzekać w kontekście X Flip to fakt, że niestety z wyglądu nie będzie on niczym wyjątkowym. Jasne, wygląda ładnie, ale niespecjalnie będzie wyróżniał się na tle konkurencji, bo choć ma duży ekran zewnętrzny, to nadchodząca Motorola Razr 2023, jak i Galaxy Z Flip 5, również będą miały powiększony panel dodatkowy. Vivo musi więc nadrobić specyfikacją.