Reklama
aplikuj.pl

vivo X Fold S szykuje się do premiery. Na pokładzie kilka ulepszeń

vivo X Fold

Kilka miesięcy temu vivo zaprezentowało swój pierwszy składany smartfon – vivo X Fold i choć za wcześnie na kolejną generację, to na ulepszenie jak widać nie.

Już niedługo na rynku zadebiutuje vivo X Fold S. Co zaoferuje?

O tym modelu przecieki wspominają dopiero od kilku tygodni. Wedle nich, vivo już wkrótce wypuści ulepszoną wersję swojego składanego smartfona, oparzając nazwę dodatkową literą „S” dla odróżnienia od oryginału. vivo X Fold S dostanie kilka ulepszeń, ale nie ma mowy tutaj o jakichś rewolucjach, te producent z pewnością zostawi na przyszły rok, gdy wypuści kolejną generację X Fold.

Tymczasem zerknijmy na to, co już wiemy o nadchodzącym modelu. Główna zmiana dotyczyć będzie chipsetu, bo zamiast Snapdragona 8 Gen 1 na pokładzie pojawi się jego ulepszona wersja. Drugą zmianą będzie szybsze ładowanie i lekko powiększona bateria. Zamiast ogniwa 4600 mAh z ładowaniem 66 W, dostaniemy baterię 4700 mAh i 80 W. Czy pojawi się więcej zmian? Na razie przecieki na to nie wskazują i wydaje się, że vivo pozostanie przy niezmienionych pozostałych specyfikacjach.

Mówi się, że vivo X Fold S zadebiutuje we wrześniu, więc już niedługo powinniśmy usłyszeć więcej na jego temat.