Reklama
aplikuj.pl

Vivo Y21T nie ma już przed nami żadnych tajemnic. Premiera to tylko formalność

Vivo Y21T nie ma już przed nami żadnych tajemnic. Premiera to tylko formalność

Choć data premiery Vivo Y21T przewidziana jest dopiero na przyszły tydzień, to dzięki przeciekom poznaliśmy już pełną specyfikację oraz wygląd tego smartfona.

Vivo Y21T zadebiutuje już 3 stycznia 2022 roku

Do premiery zostało więc zaledwie kilka dni, ale patrząc na to, jak wiele już wiemy o tym urządzeniu, oficjalny debiut jest już tylko formalnością. Dzięki przeciekom dowiedzieliśmy się, że Y21T wyposażony zostanie w wyświetlacz Halo FullView o przekątnej 6,58 cala i rozdzielczości Full HD+, zapewniający 96% pokrycie palety barw NTSC i odświeżanie na poziomie 90 Hz. Producent zadbał też o zmniejszenie emisji niebieskiego światła, by chronić oczy użytkowników. We wcięciu w kształcie litery „v” Vivo umieściło aparat do selfie 8 Mpix (f/1.8), a żeby zapewnić dobą jakość zdjęć, dodano funkcje Multi Style Portrait i Super Night Selfie. 

Źródło: MySmartPrice

Jeśli już przy aparatach jesteśmy, to z tyłu znajdzie się potrójna konfiguracja z jednostką główną 50 Mpix i dwoma „oczkami” po 2 Mpix każdy – do makro i zdjęć portretowych.

Vivo Y21T napędzi procesor Qualcomm Snapdragon 680 wspierany przez 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzania przy pomocy karty microSD do 1 TB. Bateria o pojemności 5000 mAh będzie obsługiwać ładowanie z mocą 18W. Na pokładzie nie zabrakło Androida 11 z nakładką FunTouch OS 12, czytnika linii papilarnych umieszczonego na bocznej krawędzi czy złącza słuchawkowego 3,5 mm.