Reklama
aplikuj.pl

Wiemy kiedy Volkswagen ID.3 1ST trafi do klientów

Volkswagen ID.3 1ST, VW ID3, dostawy VW ID3, Volkswagen ID 3

Volkswagen ujawnił kiedy pierwsze elektryczne modele ID.3 w wersji 1ST trafią do klientów, a na dodatek zachęca tych pierwszych do zakupu zarezerwowanych egzemplarzy.

Tak więc, wiemy, że ID.3 1ST trafi do pierwszych klientów już we wrześniu, a ci będą mogli skorzystać z nieoczekiwanej promocji. Volkswagen postanowił bowiem zachęcić tych, którzy zarezerwowali swoje samochody przyjemną promocją. W jej ramach wszyscy kupujący we wrześniu zostaną zwolnieni z opłaty trzech pierwszych rat leasingu.

Jednak ci pierwsi będą musieli liczyć się z tym, że ich ID.3 nie będzie w pełni funkcjonalny. Tak naprawdę będą musieli poczekać na aktualizacje App Connect i Head-Up, aby te nowinki technologiczne zaczęły działać. Druga seria dostaw planowana na czwarty kwartał bieżącego roku będzie już stosownie zaktualizowana.

Czytaj też: Powody (nie)rentowności większości elektrycznych samochodów

Osoby, które zdecydowały się zarezerwować możliwość zakupu ID.3 w limitowanej wersji 1ST od 17 czerwca będą mogły zamówić swój samochód i poznać szczegóły związane z wyposażeniem pojazdu. W Polsce zwyczajne wydania ID.3 zadebiutują na przełomie lipca i sierpnia.

ID.3 1ST jest wyposażony w akumulator o pojemności 58 kWh, a jego napęd bazuje na jednym silniku elektrycznym na tylnej osi. Ten generuje 150 kW mocy i zapewnia maksymalny moment obrotowy 310 Nm, dzięki czemu samochód może przyspieszyć do 60 km/h w 3,4 sekundy.

ID.3 1ST jest dostępny w trzech wariantach wyposażenia. Klienci, którzy zdecydowali się na jego konfigurację mogą wybrać m.in. kolor lakieru i kolor wnętrza pojazdu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News