Reklama
aplikuj.pl

Czyżby tak miał wyglądać Volkswagen ID Buzz?

Volkswagen ID Buzz, render Volkswagen ID Buzz, ID Buzz,

Wieści o elektrycznym microbusie Volkswagena trafiają od nas od kilku lat, a najnowszy render od VW Commercial Vehicles wskazał, jak może wyglądać Volkswagen ID Buzz.

Volkswagen ID Buzz na najnowszym renderze

Ponoć Volkswagen ID Buzz ma trafić na rynek jeszcze w ramach oferty na 2022 rok modelowy, a nasze dotychczasowe „widzenia” tego modelu sprowadzają się do muła testowego. Finalnie ten użytkowy samochód ma być w pełni elektryczny i wyposażony w autonomiczny system jazdy.

via Roadshow

W rzeczywistości to właśnie postępy w sprawie autonomii ogłosił dział VW Commercial Vehicles wspominając, że nadal kontynuuje prace badawczo-rozwojowe w zakresie autonomicznej jazdy. Udostępnił przy tym renderowanie ID Buzza z dziwną sekcją na górze i równie niestandardowymi lusterkami bocznymi. Najpewniej oba te elementy są potrzebne do trybu autonomicznego.

Pomijając te dwa elementy, przód ID Buzz wygląda na dosyć dopracowany i gotowy do produkcji z rzeczywistymi światłami, choć ogółem nadal utrzymuje charakter koncepcji. Zanim jednak wersja autonomiczna modelu ID Buzz wjedzie na rynek, najpierw otrzymamy tę zwyczajną, a to, swoją drogą, ma nastąpić wkrótce.