WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W Car Manufacture zbudujecie samochód od zera

Tworzenie i zarządzanie produkcją samochodów może nie jest tak ekscytujące, jak siadanie za kółkiem, ale Pixel Flipper S.A. zdecydowało się, że w tycoonie Car Manufacture gracze wcielą się w szefa koncernu samochodowego. 

Gatunek tycoon zdecydowanie nie jest obecnie tym najpopularniejszym, ale od czasu do czasu na rynek trafia masa przeróżnych jego wcieleń. W zeszłym roku było coś o dinozaurach (Jurassic World Evolution), a w tym wszystko zapowiada się na to, że fani gatunku spróbują szczęścia w segmencie motoryzacyjnym. Car Manufacture sprowadza się bowiem do wcielenia się w rolę właściciela fabryki samochodów w czasach, w których ten biznes dopiero raczkował. Twórcy rozwiązali więc całkiem sprytnie kwestię progresji, bo w tej produkcji przyjdzie nam nie tylko zarządzać produkcją, ale również rewolucjonizować cały segment swoimi pomysłami

Jednak to aspekt stanowienia pieczy nad linią produkcyjną wydaje się najbardziej rozwinięty. Na finalną ocenę gry przyjdzie nam jednak poczekać jeszcze długo, bo Car Manufacture pojawiło się dopiero na Steamie i to bez przybliżonej daty premiery. Wszyscy chętni mogą się już zgłaszać do testów beta, o tutaj. Nie oczekujcie jednak czegoś z naprawdę górnej półki, bo już sama grafika nie zapowiada się na nawet przyzwoitą.

Czytaj też: „Zabijanie w grach wideo pokazuje to, jak zepsuta jest ludzkość”

Źródło: TeamVVV