Reklama
aplikuj.pl

W końcu poznaliśmy datę globalnej premiery serii vivo X90

Trochę musieliśmy czekać, ale w końcu vivo zdradziło, kiedy wprowadzi swoje najnowsze flagowce na globalny rynek. Kiedy odbędzie się światowa premiera serii vivo X90?

Chińska premiera vivo X90 odbyła się pod koniec listopada 2022 roku

Mamy więc za sobą kilka miesięcy czekania, ale to dobiega właśnie końca, ponieważ vivo ogłosiło właśnie datę globalnej premiery. Wydarzenie zostało zaplanowane na 3 lutego, a więc zaledwie dwa dni po debiucie najnowszych flagowców Samsunga. vivo nie ogłosił, na które rynki wprowadzi serię X90, ani które dokładnie modele wyjdą poza Chiny. Dla przypomnienia, w państwie środa zadebiutowały trzy urządzenia – X90, X90 Pro i X90 Pro+.

Na plakacie informującym o dacie premiery widzimy model X90 Pro, więc możemy być przynajmniej pewnym, że ten zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu. Dodatkowo spodziewamy się, że telefony będą dostępne w Europie, co oznacza, że również powinny trafić do Polski. vivo X80 Pro był naprawdę świetnym smartfonem z dużymi możliwościami fotograficznymi, jednak jego największą wadą była cena — trochę za wysoka jak na nasz rynek. Mamy nadzieję, że następca będzie bardziej przystępny pod tym względem.