WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

W Londynie odbędzie się premiera Wiedźmina od Netflixa

W Londynie odbył się konwent MCM, obecna na nim była showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich, a także odtwórczyni roli Ciri, Freya Allan. Podczas panelu poświęconemu Wiedźminowi pokazano nie tylko materiały wideo, ale zdradzono także datę londyńskiej premiery.

Uczestnikom konwentu zaprezentowano dwa filmiki znane już z San Diego Comic Con. Jeden z nich przedstawia walkę Geralta podczas uczty w Cintrze. Jak zdradziła showrunnerka, Henry Cavil sam wykonał wszystkie szermiercze akrobacje, co pokazuje, jak aktor poważnie podchodzi do swojej roli i wkłada w nią wiele wysiłku. Drugie wideo pokazuje Yennefer na plaży. Nowy materiał skupił się na Ciri i Darze, postaci ważnej dla cintryjskiej księżniczki, ale stworzonej tylko na potrzeby serialu. Przy okazji Freya Allan zapowiedziała, że będziemy Darę często w pierwszym sezonie widywać, co może wskazywać na wiele scen z Ciri.

Dla nas najważniejsza jest jednak data londyńskiej premiery, która odbędzie się 16 grudnia. W podobnych przypadkach serial dla „normalnych” widzów dostępny jest zwykle dzień później, co znaczyłoby, że niedawny wyciek wskazujący na 17 grudnia był prawdziwy. Na razie pewna jest tylko data premiery w Londynie, jednak możemy się spodziewać, że wraz z premiera pełnego zwiastuna dostaniemy również informacje, kiedy Wiedźmin pojawi się na Netflixie.

ŹRÓDŁO: