WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

W serialu The Mandalorian nie pojawi się Boba Fett

W serialu The Mandalorian nie pojawi się Boba Fett

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów legendarnego łowcy nagród. W serialu The Mandalorian nie pojawi się Boba Fett. Wszystkie postacie, które w produkcji zobaczymy będą zupełnie nowe dla uniwersum.

Czytaj też:

Bez względu na to, jak bardzo byśmy chcieli go zobaczyć, wygląda na to, że Boba Fett nie pojawi się w serialu Disney +.  Do tej pory wydawało się to dość oczywiste, zważywszy na to, że jest on najsłynniejszym przedstawicielem rasy Mandalorian. Potwierdził to w wywiadzie John Favreau.

Boba Fett nie występuje w tym serialu, wszystkie postaci będą zupełnie nowe. To trzydziestoletni okres w historii uniwersum, który prócz legend, nie został w ogóle zbadany.

Ma to wiele sensu biorąc pod uwagę fakt, że serial rozgrywa się po Powrocie Jedi, a wszyscy wiemy jak tam skończył Boba Fett. Jego pojawienie się trzeba by było logicznie i spójnie wytłumaczyć. Mimo wszystko fani zapewne będą trochę zasmuceni. Na szczęście serial zapowiada się naprawdę świetnie, co zrekompensuje nieobecność łowcy nagród.

Showrunnerem serialu jest John Favreau, a na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak: Pedro Pascal, Gina Cerano, Giancarlo Esposito, Carl Weathers, Taika Waititi i Ming-Na Wen. Premiera The Mandalorian na Disney + już 12 listopada. Niestety nadal nie wiadomo, kiedy platforma będzie dostępna w Polsce.

Czytaj też: Wyciekł krótki materiał z filmu Czarna Wdowa

Źródło: Collider