WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

W sieci pojawiła się specyfikacja i zdjęcia Mate 20 Lite

Huawei jest już drugim, co do wielkości, producentem smartfonów na świecie i jest on coraz bliżej Samsunga. Aby go pokonać firma musi wprowadzać innowacyjne konstrukcje i ciekawe rozwiązania.

Do sieci wyciekła właśnie specyfikacja Huawei Mate 20 Lite. Smartfon będzie wyglądał dosyć podobnie do Mate RS Porshe, który miał swoją premierę na początku tego roku. Mate 20 Lite będzie posiadał dwa aparaty z tyłu (20 MP + 4 MP) i dwa z przodu (24 MP + 2 MP). Teleofn zostanie wyposażony w 6,3 calowy ekran z notchem, rozdzielczością 2340 x 1080 px oraz proporcjami 19:9. Zastosowany procesor to Kirin 710, który będzie współpracował z 4 GB pamięci RAM. Bateria ma mieć pojemność 3650 mAh.

Źródło sugeruje, że cena Mate 20 Lite zostanie ustalona na poziomie 400 dolarów, czyli ok. 1500 zł. Nie wiemy jeszcze kiedy smartfon oficjalnie zadebiutuje ani czy stanie się to z pozostałymi urządzeniami z serii Mate 20. Model Lite zapowiada się interesująco i ciekawe, czy cena pozostanie na sugerowanym teraz poziomie.

Do sieci wyciekła specyfikacja Huawei Mate 20

Źródło: http://www.bgr.in