Reklama
aplikuj.pl

Wakacyjne skiny w Marvels Avengers. Czarna Wdowa na plaży

marvels avengers

Marvels Avengers utrzymuje stałą bazę graczy, choć tytuł nigdy nie stał się hitem, jakim miał być. Twórcy przygotowali kolejne skiny dla bohaterów i… nie wyglądają one za dobrze.

Skiny w Marvels Avengers i innych grach

Nie jestem osobą, która neguje wszelkie karnety bojowe, jeśli produkcja jest zrobiona z głową. Co za problem pozwolić graczom na zmianę wyglądu bohatera, jeśli strój nie wpływa na nasze umiejętności czy statystyki? Mała opłata pozwala twórcom solidnie zarobić, a my możemy w wielu przypadkach cieszyć się grami, w których liczy się skill, a nie grubość portfela.

Czytaj też: DLC Dying Light 2 wyciekło. Zaskakująca lokacja miejscem akcji

W przypadku Marvels Avengers było z tym różnie, ale po każdym niezadowoleniu graczy, deweloperzy porzucali możliwość płacenia za ulepszanie postaci. Dawno w produkcję Crystal Dynamics nie grałem, ale jeśli chodzi o skiny dla bohaterów, to nie było w nich nic złego. Różne wariacje kostiumów, które inspirowały się czy filmami czy komiksami. Ale, co twórcy myśleli projektując najnowsze stroje, to nie wiem! Wyciągnięte z plików gry skiny wakacyjne są po prostu słabe.

Wakacje w Marvels Avengers

Gracze Marvels Avenegers dokopali się do plików gry i odkryli nadchodzące do produkcji skiny. Widać, że czekają nas wakacyjne motywy, ale jakość stworzony przez deweloperów strojów dla bohaterów nie zachwyca. Zobaczcie sami Thora, Iron Mana i Czarną Wdowę w wersji wakacyjnej.

https://twitter.com/mmmmmmmmiller/status/1549465294875365380?s=20&t=y8lfxxEWCT5iiiN1xkPW2A

Czytaj też: Lego Atari 2600 zaprezentowane! Gratka dla starszych fanów klocków

Szczególnie zabawnie prezentuje się model Czarnej Wdowy.

Reakcje graczy? Część osób nie wierzy, że takowe stroje naprawdę pojawią się w grze, część jest załamana, a jeszcze inni nie mogą się doczekać. Szkoda tylko, że tytuł dziś zwraca na siebie uwagę tylko z powodu tego typu „atrakcji”.