Walentynkowa promocja OPPO – smartfony i smartwatche w okazyjnych cenach

1 lutego wystartowała walentynkowa promocja OPPO. Smartwatche w okazyjnych cenach i smartfon Reno4 Lite w zestawie z atrakcyjnymi akcesoriami. Czy już szybciej bije Wam serce?

Walentynkowa promocja OPPO

Szukasz idealnego prezentu dla drugiej połówki? A może w tym roku to właśnie sobie podarujesz coś wyjątkowego? Niezależnie komu chcesz zrobić niespodziankę, powinieneś przyjrzeć się temu, co przygotowało na luty OPPO. Ale spieszcie się, bo promocja trwa od 1 do 14 lutego!

Popularny model OPPO Reno4 Lite możecie teraz zgarnąć w obniżonej o 200 zł cenie, czyli za 1399zł. To jednak nie wszystko! Za symboliczną złotówkę dostaniecie bowiem głośnik bezprzewodowy OPPO i słuchawki TWS OPPO W11, za które normalnie trzeba zapłacić 199 zł. Taki pakiet może więc być idealny na prezent. A może nawet trzy prezenty?

Czytaj też: Walentynkowa promocja z Huawei – dużo promocji na sprzęt i nie tylko
Czytaj też: Mamy zdjęcia XFX Radeon RX 6800 QICK 319
Czytaj też: Widmo wojny? Chiny symulowały atak na lotniskowiec USA

Jeśli nie szukacie nowego smartfona, to może skusicie się na inteligentne zegarki w dużo niższych cenach? Za 999zł można kupić model OPPO Watch 46mm (Wi-Fi), cena jest o 300 zł niższa niż normalnie. Przeceniono również wariant 41 mm, z 999zł na 799zł. Również smartwatch w wersji LTE został przeceniony, zamiast 1499zł zapłacimy za niego 1299zł.

Wszystkie sprzęty objęte promocją kupicie w stacjonarnych i internetowych sklepach sieci Media Ekspert, RTV EURO AGD i Media Markt.