Reklama
aplikuj.pl

A może by tak na wakacje zabrać Walkie-Talkie od Xiaomi?

A może by tak na wakacje zabrać Walkie-Talkie od Xiaomi?

Wydawałoby się, że Walkie-Talkie to relikt przeszłości, a jednak należąca do Xiaomi firma BEEBEST cały czas prężnie działa na rynku krótkofalówek. Tym razem przedstawia model  A308 Walkie-Talkie. Co w nim takiego wyjątkowego?

Walkie-Talkie od Xiaomi

Krótkofalówki to ciekawa opcja dla każdego, kto planuje wakacje z dala od miasta, w lesie, lub za granicą i nie chce się martwić o zasięg. Oczywiście mowa tutaj o komunikacji pomiędzy sobą, a nie z kimś z zewnątrz. W takim wypadku Walkie-Talkie od Xiaomi wydaje się naprawdę ciekawym wyborem na wojaże w dzikszych ostępach kraju. Są również świetne w przeróżnych zabawach, takich jak gry terenowe. Można dzięki nim odciąć się od sieci, ale nadal pozostawać ze sobą w kontakcie.

Czytaj też: Premiera vivo X60t Pro+. Okrojony aparat za niższą cenę

Xiaomi BEEBEST A308 Walkie-Talkie charakteryzuje zasięg do promienia 10 km, bateria 2190 mAh  umożliwiająca 13 godzin rozmów, a także wysoka wytrzymałość. Urządzenie jest bowiem zgodne z normą IP54, jest więc odporne na zachlapania, na pył i może działać w temperaturach od -20℃ do 50℃. Do tego jest to sprzęt niezwykle lekki, waży bowiem 137 gramów, czyli mniej niż przeciętny smartfon.

Brzmi ciekawie, prawda? Cena też nie jest wygórowana bo za Walkie-Talkie od Xiaomi trzeba zapłacić 349 juanów, czyli około 200 zł.