WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

WandaVision, Loki i The Falcon and The Winter Soldier – pierwsze sceny z seriali MCU!

Podczas tegorocznego SuperBowl 2020 Disney i Marvel zaskoczyli fanów niespodziewanie publikując materiał zawierający sceny z trzech nadchodzących seriali – WandaVision, Loki i The Falcon and The Winter Soldier. Zobaczcie sami!

Seriale, które znalazły się na zapowiedzi już wkrótce wejdą w skład Kinowego Uniwersum Marvela, dzięki czemu historia nie będzie obejmowała tylko produkcji kinowych. Format serialowy pozwoli na pokazanie opowieści, które nie miały by racji bytu w formie filmów. Jednak oznacza to również, że konieczna będzie ich znajomość, by ogarniać kolejne kinowe produkcje.

Spot wydany z okazji Super Bowl 2020 zawiera kilka scen z seriali WandaVision, Loki i The Falcon and The Winter Soldier. Całość trwa 30 sekund, więc nie dużo, ale wystarczająco, by wyczekiwać z niecierpliwością tych produkcji.

Zobaczcie!

Na razie nie znamy dokładnych dat premier poszczególnych seriali. Wiadomo tylko, że The Falcon and The Winter Soldier pojawi się na Disney + w sierpniu tego roku, a WandaVision jesienią. Loki będzie miał swoją premierę wiosną 2021 roku.