Reklama
aplikuj.pl

WandaVision – bohaterowie na nowej grafice. Czy będą opóźnienia?

WandaVision premiera, WandaVision MCU, WandaVision fabuła, WandaVision zdjęcia z serialu

Serial WandaVision ma zadebiutować na platformie Disney+ jeszcze w tym roku, jednak czy z powodu pandemii koronawirusa dojdzie do premiery w wyznaczonym terminie? Pojawiły się nowe informacje i grafika z głównymi bohaterami serii.

Czytaj też: Snowpiercer – Netflix prezentuje zwiastun serialu. Kiedy premiera na platformie?

WandaVision ma zadebiutować w grudniu, a w głównych rolach zobaczymy Elizabeth Olsen i Paula Bettany’ego, którzy powtórzą swoje role z filmów Marvela. Serial będzie wstępem do drugiej części Doctora Strange’a. O fabule wiemy bardzo niewiele, jednak z dostępnych informacji można wnioskować, że Wanda wykorzysta swoje moce do stworzenia alternatywnej rzeczywistości stylizowanej na lata 50 XX wieku. W tym świecie Vision żyje i razem wiodą pozornie idealne życie na przedmieściach.

W serialu ma pojawić się Monica Rambeau poznana w Kapitan Marvel córka przyjaciółki Carol Danvers. W komiksach stała się ona kolejną superbohaterką znaną jako Spectrum czy Pulsar. Nie wiemy jednak, czy w takiej właśnie roli pojawi się w WandaVision. W serialu ma również zadebiutować organizacja SWORD będąca kosmicznym odpowiednikiem SHIELD. Jej członkiem ma być właśnie Rambeau, w którą wcieli się  Teyonah Parris.

Tymczasem dostajemy nową grafikę przedstawiającą Visiona i Scarlett Witch jako typowe, szczęśliwe małżeństwo z domku na przedmieściach. Jak widzimy całość stylizowana jest na lata 50 XX wieku.

WandaVision – na jakim etapie jest produkcja?

Według najnowszych informacji prace na planie WandaVision dobiegły końca pomimo pandemii koronawirusa co oznacza, że planowana na grudzień 2020 premiera wydaje się nadal aktualna. Mamy nadzieję, że Falcon i Zimowy Żołnierz również pojawią się na Disney+ planowo, bo jeśli nie możemy spodziewać się opóźnień Wandy i Visiona. Marvel ma ściśle zaplanowany harmonogram i ustaloną kolejność wypuszczania swoich produkcji tak, by wszystkie pasowały do wizji uniwersum.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News