WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Warhammer: Chaosbane z drugą zamkniętą betą

Czekacie na pierwszego Hack & Slasha w świecie Warhammera? Jeśli tak, to z pewnością zadowolicie się tym, że Eko Software zapowiedziało start drugiej zamkniętej bety Warhammer: Chaosbane. Oczywiście aby mieć do niej dostęp, to trzeba było się wykazać… kupując ją w przedsprzedaży. 

Jeśli jednak trafiliście tutaj, bo zainteresowała Was nowa produkcja w tym popularnym uniwersum, to zanim przejdziemy do szczegółów zamkniętych testów, rzućmy okiem na to, co do powiedzenia o grze mają sami twórcy. Na sam początek, tradycyjny wstęp:

W świecie spustoszonym przez wojnę i zdominowanym przez magię musisz stawić czoła hordom Chaosu. Graj solo albo z 4 graczami online i lokalnie w trybie współpracy, wybierz bohatera spośród 4 klas postaci i przygotuj się na spektakularne walki z użyciem najpotężniejszych artefaktów Starego Świata.

Nie zabijajcie mnie za to porównanie, ale trudno nie porównać tej produkcji do Diablo III, czy Path of Exile. Typowe podejście do gatunku z garścią dodatków od nowych twórców powinno jednak sprawić się świetnie w przypadku wszystkich fanów Warhammera. Ci najbardziej oddani już 24 kwietnia sprawdzą dwie klasy postaci – karłowatego zabójcę trolli i zwiadowcy elfów w trybie lokalnej lub sieciowej współpracy dla maksymalnie czterech graczy. Tym razem gracze będą mogli przetestować część drugiego aktu w mieście Praag, a także przerobioną wersję pierwszego aktu z poprzedniej wersji beta.

Sama premiera Warhammer: Chaosbane odbędzie się 4 czerwca bieżącego roku, a cena przynajmniej odstaje od standardu, sięgając 200 zł na Steam.

Czytaj też: Wyciek dodatkowych wojowników Mortal Kombat 11 – kogo się spodziewać?

Źródło: PCGamer