Reklama
aplikuj.pl

Warlander jest gotów do szturmu na konsole

warlander

Bezpłatna gra z datą premiery na konsolach, nową zawartością i harmonogramem przepustki sezonowej. Co wiemy o tej produkcji skupiającej się na wojennych potyczkach?

Czym jest Warlander?

Toylogic i PLAION z dumą ogłaszają, że Warlander, polegająca na wojennych potyczkach sieciowa gra wieloosobowa free-to-play z perspektywy trzeciej osoby, pojawi się na konsolach już 16 maja tego roku. Gra wyjdzie na platformy: PlayStation 5 i Xbox Series X|S, i zawierać będzie możliwość rozgrywki pomiędzy platformami.

Warlander to nowy gatunek współzawodnictwa między graczami, łączący elementy slashera, strzelanki i strategii. W każdej rozgrywce bierze udział do 100 graczy podzielonych na pięć armii, których celem jest wzajemne niszczenie zamków.

Czytaj też: PlayStation Plus maj 2023 ujawnione

Gracze mogą wybrać jedną spośród trzech różnych klas: wojownika, maga lub kleryka, i wybrać preferowany styl gry, jak korzystanie z katapult, wież oblężniczych, taranów i kataklizmicznych bożków, które mogą zmieniać losy bitwy lub zapewnić zwycięstwo.

W przygotowaniu na konsolową premierę znajdują się:

Dwie nowe mapy:

  • Dawn Bridge B to alternatywna wersja mapy Dawn Bridge, pokryta mgłą oraz ze znaczna liczbą wież i machin oblężniczych.
  • Moonlit Temple pozwala graczom na stoczenie bitwy w świetle księżyca. Mapa zawiera zawiera cztery katapulty pośrodku, które mogą odegrać ważną rolę w przesuwaniu linii frontu. Dodatkowo bitwy oblężnicze wykorzystują dwie trasy wymagające nowych strategii zarówno obrony, jak i ataku.

Dwie nowe umiejętności:

  • Divine Hammer ładuje moc kapłana, którą można następnie uwolnić potężnym uderzeniem młota. Odrzuca ono pobliskich wrogów i jednocześnie leczy sojuszników. Umiejętność można ładować w trzech etapach, przy czym wyższe etapy zwiększają zasięg, obrażenia i odrzut.
  • Phoenix to ostateczna umiejętność dostępna wyłącznie dla nowego tytułu maga rangi 5, Inferno. Gracze mogą wezwać feniksa, aby przeleciał nad polem bitwy, zsyłając deszcz ognia, niszcząc machiny oblężnicze i inne budowle.