WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Warto oddać Samsungowi zużyty smartfon czy tablet

W dniach 23-26 października warto zastanowić się nad oddaniem starych sprzętów. Jeśli w tych dniach wybierzecie się do jednego z serwisów Samsunga w Polsce i oddacie zużyty smartfon lub tablet to otrzymacie EKO niespodziankę.

Problem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jest coraz poważniejszy. Na jednego z badanych respondentów (badanie „Zużyty Sprzęt Elektryczny i Elektroniczny” ) przypadają średnio 2,3 sztuki nieużywanych telefonów. Jarosław Orski, Dyrektor Działu Serwisu,  Samsung Electronics Polska, mówi:

Jako jeden z liderów rynku urządzeń elektronicznych, wiemy, jak ważne jest budowanie świadomości na temat zasad postępowania ze zużytym sprzętem. Z okazji Międzynarodowego Dnia bez Elektrośmieci zachęcamy konsumentów do zbiórki elektrośmieci i oddania starych telefonów oraz tabletów w wyznaczonych punktach Samsung w Polsce 

Dokładne miejsca, w których będziecie mogli oddać sprzęt, to: Warszawa (Plac Europejski 2C, ul. Postępu 14),  Poznań (Ul. 27 grudnia 17/19) i  Katowice (CH Galeria Katowicka). Tego typu akcje zawsze są pozytywne i należy o nich głośno mówić. Wszak każdy z nas powinien zadbać o środowisko.

ŹRÓDŁO: Materiały prasowe