WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Wczesny dostęp Mount & Blade II: Bannerlord – w końcu zagramy w ten tytuł!

Wczesny dostęp Mount & Blade II: Bannerlord nadchodzi. Choć przyznam, że trochę boli mnie ten fakt.

Od dawna czekam na Mount & Blade II: Bannerlord. Gdy sięgam pamięcią, kiedy pierwszy raz przeczytałem o rozpoczęciu produkcji nad drugą odsłoną Mount & Blade, to jestem w szoku ile czasu deweloperzy potrzebują na jej stworzenie. No, ale w końcu pojawiło się światełko w tunelu. Tylko nie takie, na jakie czekam.

Czytaj też: Data wydania Wiedźmin 3 na Nintendo Switch – jak oni to upchnęli na taką konsolkę?!

TaleWorlds Entertainment ogłosiło bowiem, że Mount & Blade II: Bannerlord będzie miało swoją premierę w Early Access. Po tylu latach produkcji, w końcu zagramy w ten tytuł. Kiedy dokładnie? Aktualnie wiemy, że chodzi o marzec 2020.

Szczerze nie wiem, czy będę chciał już teraz grać w tę produkcję. Jeszcze niedawno autorzy mówili, że do zrobienia mają masę rzeczy. Wczesny dostęp Mount & Blade II: Bannerlord otrzyma zatem niejedną łatkę, a wiele elementów może jeszcze brakować. Wolę chyba zatem poczekać na pełną wersję, która pewnie wyjdzie za… kilka lat. Doliczmy do tego jeszcze pewnie kilka miesięcy dla wersji konsolowej i… chyba na następnej generacji sobie zagram w gotowy produkt.

Czytaj też: Zapowiedź Ghostrunner – Mirror’s Edge spotyka Hotline Miami

Źródło: wccftech.com