Według jednego z deweloperów Fallout 76 ma ogromny potencjał

Według jednego z deweloperów Fallout 76 ma ogromny potencjał
Według jednego z deweloperów Fallout 76 ma ogromny potencjał

A czy Wy wyrobiliście sobie już zdanie na temat Fallouta 76, który jest chyba najgorzej przyjętą grą AAA w ostatnich latach? Jeśli jesteście zdania zdecydowanej mniejszości, to możecie się utożsamić z profesjonalistą, bo według jednego z deweloperów Fallout 76 ma ogromny potencjał.

Słowa Davida Lockwooda, byłego dewelopera studia Obsidian, które stworzyło m.in. Fallouta: New Vegas na zlecenie Bethesdy pocieszą zapewne nadal wahających się co do tej produkcji graczy. W wątku na Reddicie ujawnił, że Fallout 76 naprawdę się mu podoba, choć dręczy go mnóstwo obecnych w nim błędów, które nie pozwalają nawet na kilkugodzinną nieprzerwaną sesję. Docenia jednak kreacje historii środowiskowych, w czym Bethesda jest ponoć mistrzem i kawał świata do eksploracji, jakie studio nam zaserwowało. Poruszył również to, co według niego (i samych graczy) Bethesda powinna prędzej czy później dodać do gry. Mowa o samych ludzkich NPC, jakiegoś HUBu dla graczy i rozwinięcia aspektu C.A.M.P.

Lockwood martwi się jednak o samych deweloperów, którzy czują teraz zapewne ogromną presję niespecjalnie dobrze przyjętą produkcją. Ta miała bowiem być wspierana przez wieczność, ale tak nagłe obniżki cen (obecne nawet w dniu premiery!) mogą sprawić, że rozwój Fallouta 76 znacznie spowolni.

Czytaj też: Trzy bomby atomowe zniszczyły serwer w Fallout 76

Źródło: Wccftech