PowerColor pokazał wersje Ultimate diabełków Radeon RX 6900 XT

PowerColor Radeon RX 6800 XT Red Devil, Radeon RX 6800 XT Red Devil, 6800 XT Red Devil

Niespodziewanie PowerColor pokazał swoje jeszcze wydajniejsze wydania kart AMD Radeon RX 6900 XT. Co umożliwiają wersje Ultimate diabełków, czyli modeli Devil?

Wersje Ultimate diabełków od PowerColor

Mowa dokładnie o modelach Radeon RX 6900 XT Red Devil Ultimate oraz Radeon RX 6900 XT Liquid Devil Ultimate. Te będą odróżniać się od wersji “nieUltimate” jakością rdzenia graficznego, którego sprawdzeniem zajmie się PowerColor, aby zapewnić kupujących, że w ich ręce trafia jeden z najlepszych, najbardziej stabilnych i tym samym najwydajniejszych GPU.

Czytaj też: Thermalright prezentuje Peerless Assassin 120 Black

Zachowując większość specyfikacji ze swoich standardowych modeli, obie karty mają do dyspozycji zaawansowaną sekcję zasilania, która składa się z 16 faz oraz oczywiście potężne chłodzenia. Razem ze zoptymalizowanym pod overclocking BIOSem, model chłodzony powietrzem będzie mógł dostarczyć do rdzenia 303 Watów mocy, a model chłodzony cieczą aż 332 Watów.

Czytaj też: Oficjalna premiera Gigabyte CMP 30HX, czyli karty graficznej do kopania

Więcej na temat obu modeli przeczytacie w kartach produktów, ale niestety co do ceny i dostępności w Polsce, nie mamy obecnie żadnych informacji.